KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 7549271
nr 754 9271
Rödkrita
2 st, sent 1800-tal, mässingramar, ramens innermått: 28x24
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 april 2012
kl 17:57:43
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
350 kr
450 kr
550 kr